Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Hana získávala vztah k přírodě od dětských let, kdy se začala zajímat o kameny. Od 7 let až do dneška tvoří sbírku minerálů. Její zájem o vše živé i neživé se prohloubil v 15 letech, kdy začala při svých toulkách v terénu profesionálně fotit krajinu a s focením dostihového sportu procestovala celou Evropu. To vše bylo zpečetěno vystudováním magisterského oboru Environmentální geologie na UP v Olomouci. Dokáže kvalifikovaně odpovědět na otázky z oblasti minerálů a hornin, fosilních paliv i alternativních zdrojů, společně s jejich vlivem na životní prostředí.
Zájmy:
geologie
ekologie
fotografie
dostihy
Jaká bude zima 2023?

Zajímá vás, jaká bude zima na přelomu let 2023 a 2024? V následujících řádcích se dozvíte, jaké jsou předběžné odhady a z čeho se při odhadu vychází.

Jak probíhá zimní údržba silnic a dálnic v České republice?

Když zima nastoupí a začne padat sníh, přichází na řadu zimní údržba. Víte, kde můžete sledovat sjízdnost vozovek v reálném čase a jak údržba probíhá?

Kdy nastává sněhová kalamita a jak se na ni připravit

Kdo je připraven, není překvapen. Může u nás nastat sněhová kalamita? Přečtěte si, jak se na tento extrémní jev nachystat, co mít připravené a co nepodcenit.

Kde sledovat sjízdnost silnic, abyste byli stále připravení

Šťastný návrat z cest je vždy prioritou. Přečtěte si, jak se připravit dříve, než vyjedete a kde najdete aktuální informace o sjízdnosti silnic.

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...