Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Posypová sůl a její použití

Na nákupním seznamu toho, kdo chce v zimě upravený a bezpečný chodník, by rozhodně neměla chybět posypová sůl. S jejím použitím poradí tento článek.

Co je to vlastně posypová sůl?

Posypová sůl je zásadní materiál používaný k zimní údržbě komunikací. Z čeho se skládá a jak funguje při zajištění pocitu bezpečí při pohybu v zimním počasí?

Posypový materiál: Klíč k bezpečným a kvalitním cestám v zimě

Podívejte se na průvodce různými typy posypových materiálů, od tradičních solí až po ekologické alternativy jako liapor. Přečtěte si, jak který materiál funguje!

Jaká bude zima 2023?

Zajímá vás, jaká bude zima na přelomu let 2023 a 2024? V následujících řádcích se dozvíte, jaké jsou předběžné odhady a z čeho se při odhadu vychází.

Jak probíhá zimní údržba silnic a dálnic v České republice?

Když zima nastoupí a začne padat sníh, přichází na řadu zimní údržba. Víte, kde můžete sledovat sjízdnost vozovek v reálném čase a jak údržba probíhá?

Kdy nastává sněhová kalamita a jak se na ni připravit

Kdo je připraven, není překvapen. Může u nás nastat sněhová kalamita? Přečtěte si, jak se na tento extrémní jev nachystat, co mít připravené a co nepodcenit.

Kde sledovat sjízdnost silnic, abyste byli stále připravení

Šťastný návrat z cest je vždy prioritou. Přečtěte si, jak se připravit dříve, než vyjedete a kde najdete aktuální informace o sjízdnosti silnic.

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...